1. Мета проєкту: створити мережу експертів в громадах через офлайн навчання і зміцнити спроможність місцевих психологів та інших фахівців соціальної роботи, освіти, молодіжних працівників у наданні психологічної допомоги в громадах. 

2. Цільова аудиторія:  

- громади, які постраждали від бойових дій, або знаходяться в зоні бойових дій: 

- фахівці соціальної сфери, освіти та молодіжні лідери; 

- особи з числа вразливих груп населення, які проживають у постраждалих громадах, або в громадах, де ведуться бойові дії. 

3. Заходи проєкту:  

- Розробка навчальної програми «Модель психологічної стійкості громад» 

- Організація та проведення 3-денного тренінгу «Модель психологічної стійкості громад» для 24 експертів у 6 громадах, які працюють з фахівцями з соціальної роботи, освіти та молодіжними лідерами. 

- Проведення тренінгів  «Модель психологічної стійкості громад» для 960 спеціалістів соціальної сфери, освіти та молодіжних лідерів у територіальних громадах 

- Надання фахівцями у територіальних громадах психосоціальної допомоги своїм колегам (представникам соціальної роботи та освіти; молоді) та постраждалому населенню. 

4. Географія проєкту: Україна, Сумська область (Сумська, Охтирська, Роменська, Лебединська, Шосткинська, Конотопська територіальні громади ) 

5. Донор: Міжнародна організація з міграції (МОМ)