Громадську організацію «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» було створено у 2008 році активом науковців, які вбачають сенс науки у зміні життя людей на краще, у максимальному наближенні наукових розробок до потреб суспільства. Організація налічує у своєму складі 140 членів, при цьому на постійній основі працює 5 осіб (голова та члени правління, менеджер проектів). Активне членство бере участь у життєдіяльності організації на волонтерських засадах. Переважна більшість членів «Інтелекту Сумщини» - кандидати та доктори наук у сфері філософії, політології, економіки, медіа комунікацій, медицини, юриспруденції. Голова правління та члени правління організації мають кваліфікації тренерів.

Основна мета діяльності організації - розробка і здійснення заходів, проектів і програм, спрямованих на захист правових, економічних, соціальних, творчих, національно-культурних інтересів Сумської громади та сприяння в реалізації культурних, освітніх, природоохоронних заходів. Основними напрямами діяльності організації є напрацювання бази для системних змін через участь у розробці цільових програм та нормативних документів, обмін досвідом між зацікавленими сторонами та поширення успішних історій.

Короткий підсумок проведення процесу оцінки організаційної спроможності:

1. Назва організації: «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»

2. Персонал (загальна кількість працівників): Членство в організації не фіксоване. З різним рівнем активності над вирішенням завдань організації в обласному центрі та по області працює більше 160 чол. Найбільш активна частина організації – біля 30 чоловік.

3. До участі у проведенні оцінки організаційної та технічної спроможності організації було залучено 8 чоловік, які є активними членами організації, представляють різні напрямки її діяльності і є компетентними з даних питань.

Учасники проведення процесу оцінки організаційної спроможності із зазначенням прізвища, ім’я та посади:

 

ПІБ

Посада в організації

Напрям діяльності

1

Васильєв Анатолій Васильович

Голова правління

Вища освіта

2

Світайло Ніна Дмитрівна

Співголова правління

Менеджмент, соціологія

3

Костенко Андріана Миколаївна

Член правління

Політика, соціологія

4

Іванова Тетяна Володимирівна

Член ГО

Медична соціологія

5

Стрельник Олександр Васильович

Член Наглядової ради

Менеджмент, ЗМІ

6

Савельєва Юлія Михайлівна

Член ГО

Медицина, гендер

7

Купенко Олена Володимирівна

Член ГО

Педагогіка, інформаційні технології

8

Півень Андрій Григорович

Член ГО

 

Інформаційні технології

9

Скрипка Ольга Олексіївна

Член ГО

Режисура, сценарна та акторська майстерність

10

Назаров Микола Сергійович

Член ГО

Інформаційна та безпекова політика

11

Лебідь Андрій Євгенович

Член ГО

Теорії комунікації, політичний менеджмент, логіка та методологія науки