У 2021 році командою ГО "інтелект Сумщини" було реалізовано низку проектів, зокрема: "Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні „Мир у цифровий час”, "Попередження насильства серед дітей та щодо дітей у загальноосвітніх навчальних закладах", Проект «Аналіз реформи децентралізації в Україні із застосуванням підходу, заснованого на правах людини та гендерної рівності», "Голос жінок і лідерство – Україна".

Протягом 2021 р. діяльність організації була спрямована також на підготовку аналітичних матеріалів за результатами соціологічних досліджень (з використанням кількісних і якісних методів) із подальшою розробкою рекомендацій, проєктів рішень, що відображають інтереси і бачення різних груп громадянок/н.

Докладніше у звіті за 2021 рік