У 2020 році командою ГО "інтелект Сумщини" було реалізовано низку проектів, зокрема: "Попередження насильства серед дітей та щодо дітей у загальноосвітніх навчальних закладах", "Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок "ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ", "Оцінка впливу реформи децентралізації на становище жінок та чоловіків, в тому числі вразливих верств населення", "Голос жінок і лідерство – Україна".

За 2020 рік члени організації та залучені виконавці пройшли стажування за програмами “Організація освітнього процесу в галузі філологічних наук: світовий досвід і національна практика» (Венеціанський університет Ка’Фоскарі, Італія), “Педагогіка та психологія: продуктивна взаємодія в освітньому процесі” (Куявський університет, м. Влоцлавек, Республіка Польща) «Основи критичного мислення: логіка, діалектика, риторика» (СумДУ).

Докладніше у звіті за 2020 рік