1. Мета проекту: посилення професіоналізму лідерів громадських організацій в он-лайн правозахисті і блогерстві задля запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів, а також посилення участі жінок у вирішенні конфліктів на місцевому рівні шляхом об'єднання лідерів в єдину блог платформу.

2. Цільова аудиторія проекту: ВПО та приймаючі громади, громадські активісти, блогери, журналісти, представники влади.

3. Заходи проекту:

- 2 тренінги з правозахисних та адвокаційних технік та інструментів блогерського та інформаційного супроводу,

- 10 блог-кафе на різну тематику: проблеми інтеграції жінок-ВПО у громаду, створення віртуальних спільнот, захист прав жінок-ВПО та висвітлення всіх цих питань у блогах,

- низка заходів по роз’ясненню положень Резолюції ООН 1325 «Мир.Жінки.Безпека» та майстер-класів з арт-терапії як засобу вирішення конфліктів,

- громадськими активістами та правозахисною організацією-партнером – Регіональним центром з надання БВПД в Сумській області в рамках проекту супроводжувалося 8 судових справ внутрішньо-переміщених жінок, включаючи висвітлення перебігу справ в блогах та ЗМІ.

- за підсумками діяльності у проекті «Голос жінки має силу» було подано 3 рекомендації до місцевої влади. Рекомендації щодо забезпечення прав ВПО, у тому числі і права голосувати на місцевих виборах, з ініціативи ГО “Інтелект Сумщини” були подані на парламентські слухання у Верховній Раді на тему: «Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп».

4. Географія проекту: Сумська область

5. Донор: «Institut für Auslandsbeziehungen»