Запрошуємо жителів багатоповерхівок міста Сум на пілотний семінар-тренінг «Як навести лад в багатоквартирному будинку? Інструкція для співвласників житла».

У програмі тренінгу такі теми:

- Можливі організаційні форми управління спільною власністю і самоорганізації в багатоквартирних будинках;

- Комунікації сусідів і співвласників у багатоквартирних будинках;

- Комунікації з ЖЕКами;

- Комунікації з органами місцевого самоврядування з питань житлово-комунального господарства.

До обговорення означених питань запрошені представники міської влади, керівники підприємств, які надають послуги з управління будинком.

Графік проведення заходу: 18 листопад з 13.00 до 17.00, 19 листопада з 10.00 до 17.00, 21 листопада з 13.00 до 17.00.

Семінар-тренінг організовано фахівцями Сумської обласної громадської організації «Центр громадських ініціатив« Інтелект Сумщини», кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об'єднання народних університетів» (DVV International) в Україні. Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.