14 лютого в багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина – свято усіх закоханих. Зазвичай, у цей день пари дарують один одному особливі листівки з віршами, любовними зізнаннями – валентинки. А сумські студенти не просто весело проводять свято, але й наголошують: «Свято закоханих – свято відповідальних!».

В цей день у сумських вишах було все – і веселі вікторини та конкурси, і романтичні побачення, вечірки та дискотеки, і навіть, весілля. Звичайно, команда проекту «Майбутнє варто планувати» громадської організації «Інтелект Сумщини», не могла оминути своєю увагою і це чудове свято.

Яскравий захід був організований студентським самоврядуванням СумДУ. Закохані пари могли одружитися в стінах університету, а ще отримати фахову консультацію про безпечне кохання. Розважальна програма, співаки, конкурси у кращих весільних традиціях зробили велику перерву в університеті найяскравішим весіллям.

В Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено конкурсно-розважальну програму «На крилах кохання». У конкурсі взяли участь дві команди: команда хлопців та команда дівчат. Учасники змагалися у таких конкурсах: «Збери літери», «Хто я?», «Показуха». Оцінював конкурсну програму «Амурчик».

Виступи артистів, інформаційні хвилинки на студентських дискотеках, поширення буклетів та сувенірів проекту склалися у своєрідний просвітницький марафон, учасниками та учасницями якого стало студентство Сумського державного університету, Української академії банківської справи та Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. До акції долучились біля тисячі осіб. Головна ідея, з якою знайомить проект – це необхідність рівної відповідальності партнерів у парі за використання запобіжних засобів, які захищають від небажаної вагітності та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Організація всієї цієї роботи стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, діяльності Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнської програми «Здоров’я жінок України».