Громадська організація «Центр громадських Ініціатив «Інтелект Сумщини», що діє на базі Сумського державного університету, отримала підтримку проєкту «Посилення стійкості та соціальної згуртованості деокупованих українських громад у вимірах консультативно-дорадчих та медійних практик».

Проєкт підтримано Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». ІСАР Єднання – українська громадська організація, яка вже 23 роки розвиває громадянське суспільство й культуру стратегічної філантропії, а також посилює ініціативи для розбудови демократії в Україні.  

Проєктна діяльність складається з наукових, стратегічних, консультативно-дорадчих, медійних та навчальних компонентів, що будуть впроваджуватися у п’яти громадах Сумської області:  Лебединської міської, Недригайлівської та Степанівської селищних, Садівської та Новослобідської сільських об’єднаних територіальних громад Сумської області. 

У підсумку заплановано вийти на утворення реалістичної та науково обґрунтованої Стратегії розвитку громад, що будуть розроблені за участю місцевих фахівців та будуть представлені на розгляд громаді.

Днями у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся перший проектний захід, на якому було презентовано проект, представлено його учасників, налагоджено ділове співробітництво. 

У заході взяли участь залучені до проекту фахівці:

- Олег Туляков, автор та керівник (координатор) проєкту, доцент Сумського державного університету.

- Всеволод Кузьменко, асистент проєктного координатора, організаційно-правовий напрям, студент Інституту права СумДУ.

- Маргарита Кісіль, експерт з соціокультурного розвитку, випускниця спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності СумДУ». 

- Андрій Лебідь, експерт з стратегічного планування, професор СумДУ.

- Микола Назаров, експерт з регіональної безпеки, доцент СумДУ.

- Володимир Семенов, експерт з місцевого самоврядування, доцент СумДУ.

- Максим Ткачов, директор онлайн медіа «Сумський канал».

Були присутні представники партнерських організацій:  

- Олексій Усенко, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної військової адміністрації (функція – консультування у медійній активності).

- Анатолій Сасса, громадська організація «Ініціативи Слобожанщини» (функція – залучення до проєкту осіб з інвалідністю).

- Ірина Шумило,  Департамент міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної військової адміністрації (функція – погодження проєктної діяльності з державними стандартами стратегічної роботи).

Важливими учасниками заходу були залучені до проекту керівники проектних громад: Лебединської міської, Недригайлівської та Степанівської селищних, Садівської та Новослобідської сільських об’єднаних територіальних громад Сумської області. 


Переглянути більше інформації про проєкт та фото матеріали можна за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/QS9JmEg9CdWWeEW9/