Відбулась чергова видача вінтеризаційних наборів у м. Суми.

9 лютого у м. Суми 67 осіб з інвалідністю 1 та 2 групи та їх родини отримали вінтеризаційні набори. 60 наборів було видано на базі Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради, а для 7 родин було здійснено адресну доставку гуманітарної допомоги.

Вінтеризаційний набір складається з:
- акумуляторного світлодіодного ліхтаря, який в разі відсутності електроенергії, можна заряджати від сонця
- термосу для гарячих напоїв 
- зимового спального мішка-ковдри

Багато отримувачів відзначили якість та корисність допомоги, яку вони отримали. Наприклад, акумуляторні світлодіодні ліхтарі викликали особливий інтерес, тому що вони дозволяють підтримувати освітлення навіть у випадку відсутності електроенергії, оскільки можуть заряджатися від сонця.

Фото матеріали можна побачити за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/PM5hgpeBBk1xnjX7/ 

Захід відбувся в рамках проєкту 64FRT «Provision of winterization assistance to conflict-affected communities in Ukraine (2023-2024)», що реалізується ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» у співпраці з Acted Україна та фінансується Ukraine Humanitarian Fund (UHF)-managed by the Office for Coordination for Humanitarian Affairs (OCHA). Метою даного проєкту є забезпечення базових потреб у теплих та комфортних умовах життя незахищених верств населення Краснопільської Сумської та Роменської територіальних громад Сумської області. Загалом в рамках діяльності, планується надання допомоги 240 домогосподарствам.