Мобільний жіночий простір, створений на базі ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини», продовжує проведення громадських діалогів на тему «140 років українського жіночого руху: уроки для сьогодення».

Цього разу громадський діалог відбувся на базі ВСП \"Роменський фаховий коледж КНЕУ ім. В. Гетьмана», студентки і студенти якого у часовій ретроспективі простежили розвиток жіночого руху і визначили основні перешкоди, з якими стикається жіноцтво сьогодення у реалізації своєї громадянської позиції. Крім того, настільна гра «Скляна стеля» ознайомила молодь з основними віхами в утвердженні прав жінок, а також згуртувала навколо завдань на ерудицію. Зрештою фіналом громадського діалогу стало складання з пазлів тематичної картини. Таким чином, з приємними враженнями та новими знаннями хлопці і дівчата порушили суспільно важливі питання жіночої участі, що, зокрема, наближує встановлення миру і досягнення перемоги.

Фото та відео матеріали можна переглянути за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02gn2oeaGefQXLHsUX6gdcwCbDLhdbwNAnXe4PC2E2zvZfdFX33ZRFPo4MiiG9u7RJl&id=100064824455609

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об\'єднаних Націй\".