Юлія Савельєва, гендерна експертка організації, взяла участь у навчальному візиті до Боснії і Герцеговини. Візит було присвячено питанням участі жінок у післявоєнному відновленні цієї країни.

   У форматі діалогових зустрічей в межах навчального візиту відвідали, Міністерство з прав людини та біженців у Сараєво, Міністерство праці, соціальної політики та повернення в Тузлі, Представництво ООН Жінки та Фонду народонаселення ООН в Боснії і Герцеговині, муніципалітет Тузли, Меморіальний центр в Сребрениці, місцеві заклади освіти, громадські організації, які надають допомогу жінкам, що постраждали від домашнього насильства, поселення жінок-переселенок.

   Досвід цих установ показує, що вкрай необхідним є своєчасне та комплексне реагування на виклики війни та запобігання її наслідкам, адже це навіть впродовж багатьох років після війни може продовжувати руйнувати людські долі. Не менш важливими є постійні комунікації, які б дозволяли всім постраждалим сторонам пережити травми війни і почати відновлюватись. А зусилля місцевих, міжнародних та урядових  організацій мають бути спрямовані на встановлення демократії, зміцнення прав людини, формування безпечного середовища. При цьому внесок жінок і під час війни, і у післявоєнному відновленні має бути належно оціненим.