Протягом червня-липня 2023 р. відбулась дистрибуція продуктових наборів вразливим групам жителів Білопільської та Краснопільської (с. Угроїди та с. Мезенівка) громад.

 Мета дистрибуції - забезпечення базових потреб у продуктах харчування незахищених верств населення Білопільської та Краснопільської територіальних громад. 1050 домогосподарств, члени яких перебувають у вразливій життєвій ситуації (загалом близько 1872 особи), отримали продуктові набори. Це дозволяє не лише забезпечети базові потреби цих сімей, а й мінімізувати ризики для здоров’я в складних умовах життя. Білопільська та Краснопільська громади розташовані біля кордону з Росією та піддаються регулярним артилерійським та ракетним обстрілам, особливо прикордонні населені пункти цих громад. Постійні обстріли позбавляють жителів можливості сходити до магазину за продуктами, а в деяких населених пунктах магазини зруйновані та не функціонують.  У більшості випадків люди не мають можливості залишити свої поселення (не мають родичів, до яких можна переїхати, їм бракує фінансів для закупівлі продуктів харчування, вони не завжди можуть звернутися за допомогою через поганий мобільний зв’язок)

   Дистрибуція відбулась у межах проєкту 64FDG  у рамках «Addressing the immediate multi-sectoral humanitarian needs of IDPs and conflict-affected populations inside Ukraine», від acted, що фінансується USAID's Bureau for Humanitarian. Проєкт реалізовано ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини».