Завершено цикл проведення заходів в рамках інформаційної кампанії проєкту «Гінекологічні кабінети безбар’єрного доступу для жінок, які постраждали від гендерно-обумовленого насильства»

   Метою інформаційної кампанії є те, щоб якомога більше мешканок/ців області та громад дізнались про гінекологічні кабінети безбар’єрного доступу та за потреби скористались послугами, які там надаються. Загалом в рамках проєкту в різних містах Сумської області було проведено 6 тренінгів для жінок на тему «Турбота про власне репродуктивне здоров’я, 14 інформаційних сесій та круглий стіл на тему «Зберегти здоровʼя жінки». Загалом участь в таких заходах прийняли близько 320 осіб.

    Ви- пацієнтка і не знаєте, до якого лікаря звернутись?

    Ви – лікар і потребуєте консультації з провідними фахівцями галузі?

   Телефонуйте на лінію підтримки з питань жіночого здоров’я: 3033 (щодня, з 9:00 до 18:00). Дзвінки з мобільних операторів та міських номерів по Україні безкоштовні. Провідні фахівці з репродуктивного здоров’я нададуть якісну первинну інформацію.

    Гінекологічні кабінети безбар'єрного доступу у 20 областях України обладнали Український Жіночий Фонд та Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» у межах заходів гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу, Франції та Міністерства закордонних справ Республіки Корея.

   Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам публікації/звіту і не обов’язково відображають погляди Українського Жіночого Фонду, Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї», Фонду ООН у галузі народонаселення/ UNFPA, Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу, Франції та Міністерства закордонних справ Республіки Корея. Відповідальність за зміст публікації несе ГО «Інтелект Сумщини».