Ця Карта послуг https://wcu-network.org.ua/services та база організацій є у відкритому доступі для загального користування. Її розробила команда Жіночого консорціуму України за підтримки Міжнародного медичного корпусу та фінансування USAID. На Карті представлені громадські організації, мобільні бригади, центри надання соціальних послуг, благодійні фонди, центри соціальних служб, притулки, комунальні заклади, які надаю різноманітну допомогу жінкам і дівчатам.

 

По кожній організації вказана точна адреса, електронна пошта, номери телефонів.

База організацій Карти відображається також у вигляді Таблиці, де можна ознайомитися з усім спектром організацій, установ, послуг по всіх 8 областях.

Передбачена також можливість завантажити Таблицю бази організацій у свої документом, переслати, поширити та розташувати всю Карту на свій інтернет-ресурс.

Карта послуг, База організацій буде постійно розширюватися, доповнюватися. То ж є можливість додати ще інші організації, які нині не включені у Карту.

Для цього просимо громадські організації, державні установи, організації, що надають послуги та практичну допомогу жінкам і дівчатам (соціальні, психологічні, юридичні, запобігання / реагування на гендерно зумовлене насильство тощо), заповнити Анкету за посиланням:

https://forms.gle/RUvAUrBnrnHYsVqK9

Наголошуємо, що заповнювати Анкету можуть організації та установ із будь-якого куточка України.

Запрошуємо Вас користуватися Картою!

Поширюйте її, розкажіть про неї тим, кому вона може знадобитися!

З детальною відеоінструкцію користування Картою послуг можна ознайомитися у наших дописах:

https://www.facebook.com/WCUnetwork/posts/pfbid0crUVtsBBhALCV6bYQhaw4FfjMBtSfXdhgF8gbLHetDTtRctFmMqrVHq8QyamrT7Vl

 

https://www.facebook.com/WCUnetwork/posts/pfbid02eS6oASrqKaPLNS9XjsXNti1bCvD4gu4rpqpiGDQFgXHuArxETNFUaFAnu6yidcd1l

 

 

Хай все буде на користь рідній Україні!