У межах проекту ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» «Мир у цифровий час» з нагоди Дня миру у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся концерт за участю музикантів, поетів, виконавців та авторів пісень міста Суми. Українське суспільство наразі переживає епохальні зміни. Вони й відобразилися у номерах виконавців та загальній атмосфері заходу.

Творчі люди спроможні виразити те, що наразі неможливо вимовити мовою істричних документів. На це й розраховували організатори заходу.

Окремі номери та виконавців ви маєте нагоду подивитися та послухати у цьому фото- відео- звіті. Організатор заходу – Ігор Касьяненко та Лариса Ільченко (ГО «Агенція творчих подій). Координатор проекту по Сумській області – Олег Туляков, доцент СумДУ. 

Участь в організації взяв і "Спільний центр миру і освіти Суми-Целле, яким опікується ГО "Центр освіти впродовж життя" в рамках проєкту "Urban X-Change Network".

«Цей проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».