Залучитися до спорту можливо у будь-якому віці та у будь-якому вихідному стані організму. Головним є усвідомлене бажання збагатити своє життя радістю та натхненням. За проектом ГО "Центр громадських громадських ініціатив " Інтелект Сумщини " "Мир у цифровий час" у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулося блог-кафе з проблем залучення місцевої спільноти до спорту з урахуванням воєнних та пандемічних факторів.

Амбассадор проекту, студент Інституту права СумДУ Даніл Кисельов залучив до заходу тренерів, спортсменів та молодь, що відвідує спортивні клуби.

Координатор проекту, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ, неодноразовий чемпіон Сумської області та срібний призер Чемпіонату України з пауерліфтингу Олег Туляков виголосив доповідь за темою "Основи правильного тренінгу: принципи та технології".

У виступі, зокрема, доповідач приділив увагу критеріям обрання видів спорту та організації тренінгу. У обговоренні наукової та методичної частини доповіді взяли участь студенти та спортсмени. Спортивний контекст доповіді проаналізував тренер, майстер спорту міжнародного класу Леонід Сорокін.

Також учасники заходу обговорювали питання залучення молоді до місцевих спортивних клубів.