Днями у межах проекту ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» «Мир у цифровий час» у Конгрес-центрі Сумського державного університету» відбувся дводенний тренінг за темою «Арт-терапевтичні засоби відновлення під час війни».

Тренеркою була доктор психологічний наук, професор СумДУ Анна Улунова. До заходу були залучені державні службовці у сфері соціального захисту, педагоги та представники інститутів громадянського суспільства.

У перший день учасники відпрацювали такі аспекти: психологія осіб, постраждалих від війни; лсобливості арт-терапевтичної допомоги особам, постраждалим від війни;

глинотерапія та тістотерапія як види арт-терапевтичного відновлення осіб, постраждалих від війни; діагностичні та терапевтичні функції глинотерапії / тістотерапії; панування індивідуальної техніки тістотерапії.

Також у перший день займалися ізотерапією, психологією кольору, спонтанним малюванням, вивчали інтегративну модель BASIC Ph, роботу з ресурсними каналами особистості та  асоціативними картами COPE при подоланні кризових станів осіб, постраждалих від війни.

Другий день був присвячений казкотерапії, музико терапії та танцювальній терапії.

Цей проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

 

#HumanRightsFoundation