Цим дописом ми продовжуємо розповідь про участь команди проекту ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» «Мир у цифровий час» у протистоянні з агресором впродовж гострої фази українсько-російської війни на території Сумської області.

Михайло Чурбаков, амбасадор проекту «Мир у цифровий час» під час загострення військового конфлікту з рф вилонтерить у Чернівцях. Саме там він здобув своє нове  становлення: Михайло став координатором   соціального проекту Let’s do it Ukraine SOS, що створений Всеукраїнським молодіжним рухом Let’s do it Ukraine  за підтримки Міжнародного руху Let’s Do It World. Установа працює за напрямом допомоги для підтримки життєдіяльності мирного населення у частині забезпечення їжею, засобами гігієни, базовою медициною.

Днями у Чернівцях пройшли Всеукраїнська лідерська академія та Let’s do it Ukraine Summer Camp.

Цьогорічна Всеукраїнська лідерська академія відбулась офлайн і зібрала координаторів з 12 областей країни. Учасники пройшли тренінги з тімбілдінгу та отримали стратегічні консультації щодо майбутніх заходів. Зокрема вже розпочато підготовку до наймасштабнішого прибирання в Україні та світі World Cleanup Day 2022, який традиційно відбудеться третьої суботи вересня.

Консультації були спрямовані на адаптацію проєктів під сучасні реалії, адже незважаючи на бойові дії Let’s do it Ukraine продовжує свою діяльність. Також було проаналізовано діяльність проєкту Let’s do it Ukraine SOS , який з першого дня війни збирає міжнародну гуманітарну допомогу з різних країн світу на підтримку постраждалих від російського вторгнення. Підтримати проєкт можна донатом.

 

В рамках Let’s do it Ukraine Summer Camp для лідерів було організовано екскурсію Чернівцями та відпочинок за містом