Цим дописом ми продовжуємо розповідь про участь команди проекту ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» «Мир у цифровий час» у протистоянні з агресором впродовж гострої фази українсько-російської війни на території Сумської області.

Амбасадор проекту «Мир у цифровий час» Андрій Макаренко  – молодий фермер, що займається також активною громадською діяльністю у місті Путивль Сумської області.

Від початку активної фази протистояння він вирішив стати до зброї. Бо ще до 24 лютого усвідомлював ступінь та характер небезпеки, оглядаючи вишуковані війська ворога, що з геометричною прогресією накопичувалися на кордоні рідної Сіверщини з мордором. Спавжній аграрій – він живе у полях, тому й відчуває небезпеку певним утаємниченим звязком з природою, до якої таке відчуття небезпеки приходить відразу- раніше, ніж до людей. Справжній аграрій – він пантеїст, тож світ його богів існує у кожному знайомому з дитинства куточку. І ті боги виявилися краще  усіх розвідників.

Спочатку Андрій рушив до лав місцевої територіальної оборони. Успішно даючи відсіч загарбникам, шматуючи його тіла та техніку у рідних лісах та луках, Андрій щоденно прагнув до серйозних боїв.

Врешті він потрапляє у склад регулярного підрозділу Збройних Сил України та відправляється на передову лінію…

Слова «боронити землю» на тій ділянці фронту, що називається «нуль», стають зрозумілими у граничних межах – бо ти реально бачиш ту орду, що ніби ось-ось поглинє тебе та усе твоє рідне, зжере твою душу і память, зітре минуле й майбуття. І тут питання твоїх цінностей: якщо Україна для тебе є значимою, то ти зможеш енергію страху перетворити у власну силу та розум.

У певні часи своєї історії людство доходить до краю. Тоді починаються війни. Цивілізація ламається і на горизонті зявляється її смерть.

Але назустріч темряві йдуть солдати. Своїми тілами вони заповнюють пустелю Небуття, рятуючи усіх нас

 

Далі буде.