Цим дописом ми продовжуємо розповідь про участь команди проекту ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» «Мир у цифровий час» у протистоянні з агресором впродовж гострої фази українсько-російської війни на території Сумської області.

Амбасадор проекту «Мир у цифровий час» Михайло Чурбаков живе, навчається та займається активною громадською діяльністю з молоддю у місті Лебедин Сумської області.

Напевне, чи не головна риса характеру справжнього сучасного  українського активіста – готовність на самопожертву, зокрема – до кардинальних змін у своєму житті заради перемоги Світла над Пітьмою. Війна покликала Михайла до Чернівців волонтерити. І він прийняв виклик долі.

Тут – пронизливий  уривок з його посту у той час, коли він покидав рідну Лебединщину.

«Я Михайло, мені 19 рочків. Через події, які відбуваються в країні, в мене є бажання волонтерити, і воно мене веде по цім стежкам невідомості… Я відвідав місто Львів, там в мене нічого не вдалося . Тільки я Міша) і я ж не здаюся.

Вийшло так, що серед всіх своїх знайомих в мене є декілька людей, які проживають в Чернівцях. Я вирішив ризикнути та написати.

Моє повідомлення було таким “Привіт маю бажання волонтерити, але не маю де жити”

Так я опинився в Чернівцях, і тут в мене вже багато знайомих найцікавіше те що кожний з них проживає в різних містах нашої держави та займається різними цікавими справами.

Я можу багато розповісти про цих людей.

Це реально круті люди, в кожного своя історія, та свій життєвий шлях.

Так про що я……

Забув…..

Ладно…..

На останок

Допомагайте !

Бережіть себе та рідних!»

 А волонтерство у Чернівцях – не єдине звершення Михайла під час війни.

 

Далі буде.