21 вересня о 14:00 в Конгрес-центрі СумДУ в рамках реалізації Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо-переміщених жінок “Голос жінки має силу 2020” відбулося урочисте відкриття художньої виставки “МироТворчість”. Організаторами виступили ГО “Інтелект Сумщини” та кафедра психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ. Виставку можна буде відвідати кожного дня протягом 2 тижнів.

Підбором художніх творів та оформленням виставки займалися викладачі Сумської дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка – Любов Ярцова (член НСМНМУ) та Тетяна Мельник,  керівник Народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – Ольга Москаленко та керівник народної студії з вишивки та бісер плетіння, член НСМНМУ – Наталії Бабенко.

Виставка налічує до 40 робіт, на яких діти відобразили тепло, любов та мир, на ній представлені роботи різних авторів, виконані різними техніками: Наталії Бабенко та її вихованців: Острівної Ксенії, Шинкаренко Анни, Рибалко Анни, Соляник Поліни, Лазебної Валерії, Шинкаренко Анни, Мусієнко Віталіни, Речембей Каріни, Сидоренко Катерини, Котелевець Карини; Любові Ярцової та її учнів: Садової Маргарити, Карпенко Яни; Тетяни Мельник та її учениці Фарисей Софії; Ольги Москаленко та її вихованців: Павліченко Ольги, Мовчан Аліси, Кадуріної Марії, Каленіченко Єлизавета, Зайцева Єлизавета, Даценко Маргарита, Фоменко Марина, Галкіної Катерини, Костенко Софії, Маленко Ніки, Ніколаєнко Софії, Корнієнко Анни, Захарової Емілії.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Проект реалізується за фінансової підтримки «Institut für Auslandsbeziehungen»), виконується Громадською організацією «Фундація прав людини» спільно з ГО «Інтелект Сумщини».