24 вересня у м. Суми відбудеться блог-кафе «Протидія насильству в громаді» у рамках Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу 2020”.

Просвітницький захід буде приурочено до дня Миру. Ми вивчатимемо порядок взаємодії у випадках вчинення насильства, виконуватимемо вправи щодо подолання суспільних стереотипів,  напрацьовуватимемо алгоритм взаємодії у випадках реагування на насильство.

Блог-кафе відбудеться 24 вересня о 13:00 у м. Суми, в Сумському державному університеті

Тренерка – Крістіна Сахно, амбасадорка проекту “Голос жінки має силу” у Сумській області, участь – безкоштовна. Детальна інформація за телефоном – 0993776827

Для участі необхідно зареєструватися за наступним посиланням: https://www.mustpost.today/anons-debatnogo-klubu-protydiya-nasylstvu-v-gromadi/

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.