15 вересня в місті Конотоп відбудеться Блог-кафе “Рівні права – рівні можливості” в рамках Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу 2020”.
Впровадження принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, всіх соціальних груп та верств населення є однією з важливих умов сталого соціально-економічного розвитку, позитивних змін у суспільстві та його благополуччя, реалізації прав людини та самореалізації особистості, запорукою ефективного розв’язання наявних проблем, а також європейської інтеграції України та виконання міжнародних зобов’язань згідно з основними міжнародними договорами у сфері захисту прав людини, зокрема й Цілей Сталого Розвитку до 2030 року, затверджених Генеральною Асамблеєю ООН.
Обговорення питання захисту прав різних груп населення та протидії гендерно зумовленому насиллю, створення умов до рівного безбар’єрного доступу до виборчих дільниць на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, розробка та підписання Меморандуму щодо співпраці громадських організацій міста Конотоп у даному напрямку.
Модератор заходу – Волік Валентина, заступник директора Конотопського МЦ з надання БВПД.
Для того, щоб взяти участь у блог-кафе Вам необхідно зареєструватися за наступним посиланням: https://www.mustpost.today/anons-blog-kafe-rivni-prava-rivni-mozhlyvosti-v-misti-konotop/
Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.