Запрошуємо всіх бажаючих на блог-кафе “Жінка у громаді: активна чи пасивна життєва позиція” у мсті Конотоп в рамках Програми з відновлення миру та діалог для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу 2020”.
Досягнення гендерної рівності в українській спільноті, що означає рівноправну участь чоловіків та жінок у всіх сферах життя – це важливий вектор демократичного розвитку України. Рівноправна участь жінок та чоловіків у прийнятті рішень грає надважливу роль у реформі місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також процесу децентралізації.
Метою даного заходу є обговорення питань з розширення можливостей для розвитку лідерського потенціалу жінок в об`єднаних територіальних громадах, підвищення рівня правових знань з питань управління громадою, управління проектами, гендерної політики, з особливим акцентом на впровадження змін на місцевому рівні.
Модератор заходу – Валентина Волік, заступник директора Конотопського місцевого центру з надання БВПД.
У зв’язку із карантинними заходами обмежено кількість учасників заходу до 15 осіб. Просимо попередньо зареєструватися за наступним посиланням: https://www.mustpost.today/anons-blog-kafe-zhinka-u-gromadi-aktyvna-chy-pasyvna-zhyttyeva-pozytsiya-u-msti-konotop/
Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.