21 серпня в місті Суми відбулася акція до Дня Незалежності України “Заспіваймо разом!” в рамках проекту «Голос жінки має силу 2020». На честь 29ї річниці Незалежності ми зібралися в сквері імені Т.Г. Шевченка, щоб заспівати разом пісню “Україно моя”, першими привітати сумчан зі святом та показати, що лише в єдності наша сила!

Вулична акція була організована ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» у співпраці з Сумським державним університетом та ГО «Фундація прав людини», але насправді яскравою та позитивною її зробили учасники та учасниці вокальної студії СумДУ та театру танцю “Феєрія”.

Активістами та волонтерами ГО «Інтелект Сумщини», студентами Сумського державного університету та амбасадорками проекту «Голос жінки має силу» було організовано флеш-моб. Всім бажаючим ми роздавали слова пісні та запрошували долучитися до її виконання та зйомки відео-кліпу.

Акція проходила в декількох локаціях: розпочалася в сквері Шевченка, а завершилася біля символу міста Суми – фонтану “Садко”. До акції активно долучалися мешканці міста Суми – хтось співав, хтось знімав на відео, а хтось просто насолоджувався дійством.

Подібна акція проходитиме у 10 регіонах країни – Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях.

Відео-ролики, які зніматимуться під час акції, об’єднаються в один відео-кліп, який покаже, що ми всі разом, українці та українки, прагнемо жити у мирі та злагоді, здатні подолати будь-які труднощі, коли наші голоси звучать в унісон!

Проект “Голос жінки має силу” реалізується ГО “Інтелект Сумщини” спільно з ГО “Фундація прав людини” та Сумським державним університетом за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.