Увага! Оголошується набір учасниць на участь в блог-кафе «Розвиток жіночого ресурсу». У зв’язку з пандемією COVID-19 збільшується ризик потрапляння в стресові ситуації і несприятливі події власного життя. Розвиток особистісних ресурсів – важливий чинник подолання кризових періодів життя людини, саме тому 26 серпня в м. Суми пройде блог-кафе «Розвиток жіночого ресурсу», у рамках проєкту “Голос жінки має силу-2020”.
Метою блог-кафе є:
– розширення можливостей особистості у напрямку особистісного зростання та самопізнання;
– усвідомлення та розвиток особистісних якостей.
– розвиток резистентності: внутрішня стійкість та необхідність швидко відновлюватися після стресів
– Можливість проаналізувати свої власні потреби та можливості.
Коли?
26 серпня 2020 року об 11.00
Де?
Tribuna Park

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.