Запрошуємо вас привітати Україну з Днем Незалежності! Заспіваймо разом та покажемо, що лише в єдності наша сила! На честь 29ї річниці Незалежності у місті Суми відбудеться акція в рамках проекту «Голос жінки має силу 2020». Ми заспіваємо разом пісню “Україно моя” Захара (https://www.youtube.com/watch?v=Ipp2e-rtNGY). Акція проходитиме у 10 регіонах країни – Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях.

Відео-ролики, які зніматимуться під час акції, об’єднаються в один відео-кліп, який покаже, що ми всі разом, українці та українки, прагнемо жити у мирі та злагоді, здатні подолати будь-які труднощі, коли наші голоси звучать в унісон!

Приходьте 21 серпня о 12:00 до скверу імені Т.Г.Шевченка поспівати, потанцювати, долучитися до акції або ж просто отримати позитивні емоції!

Захід буде проведено з дотриманням карантинних вимог

Проект “Голос жінки має силу” реалізується ГО “Інтелект Сумщини” спільно з ГО “Фундація прав людини” та Сумським державним університетом за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.