У Проміжному форумі проекту “Голос жінки має силу 2020” у місті Києві 1-2 серпня 2020 року взяли участь представниці ГО “Центр громадських ініціатив “Інтелект Сумщини”. Ми презентували результати діяльності в проекті протягом 5ти місяців, зокрема підготовку та подання рекомендацій та роботу з жінками з непідконтрольних територій.

 

Спільно з амбасадорками з міста Суми Крістіною Сахно та Аліною Коваленко було підготовлено рекомендацію до Сумської міської ради (Посилання на новину – https://www.mustpost.today/podannya-rekomendatsiyi-do-sumskoyi-miskoyi-rady-shhodo-realizatsiyi-rezolyutsiyi-rady-bezpeky-oon-1325-zhinky/), а саме – Сумському міському голові Лисенко Олександру Миколайовичу та першому заступнику директора Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради Маринченко Світлані Борисівні, від якої ми отримали відповідь на запит про отримання публічної інформації.

Ми організували вебінар «Жіноче лідерство» з жінками з непідконтрольних територій, який відбувся 18 травня 2020 року (Посилання на новину про вебінар – https://www.mustpost.today/vebinar-zhinoche-liderstvo-v-ramkah-proektu-golos-zhinky-maye-sylu/).

В організації заходу нам допомогли представники громадської організації «Луганський клуб Регіон 13». Під час вебінару учасникам було запропоновано розглянути та обговорити наступні питання: Яким повинен бути сучасний лідер? Якими цінностями має керуватися?

Для того щоб розібратись у власних цінностях учасникам було запропоновано виділити свої цінності ( сімейні, особистісні та соціальні) і  скласти «Карту своїх цінностей». В вебінарі взяли участь 7 жінок з Луганська. В якості еспертки вебінару ми запросили амбасадорку проекту від Сумської області Крістіну Сахно.