Це вже не перший захід у рамках програми “Голос жінки має силу – 2020”, який проходить у м.Ромни. Тема “Відеоблогінг як ресурс розвитку ОТГ” була вибрана через те, що багато роменців дійсно цікавляться відеоблогінгом, зацікавлені у тому, щоб місто розвивалося. Власний блог важко почати, але якщо проаналізувати скільки користі він принесе (і зараз не про гроші), то варто починати саме зараз. Зараз дуже популярні блоги людей, котрі просто розповідають про своє життя та подорожі, але вони теж колись починали, Саме через відео кожен з нас може передати свої емоції, ставлення до ситуації та інше.

Так як ключовим моментом дебатного клубу був “відеоблоінг”, у якості спікера ми запросили голову Громадської організації “Почутий”, людину, котра веде блог на ютубі – Артема Литвиненка. Дійсно, багато учасників хотіли побачити його та поставити ті питання, котрі найбільше хвилюють. Артем почав вести канал на ютубі лише у квітні місяці, але про його канал вже знає усе місто, і не тільки. Беручі інтерв’ю в депутатів нашого міста, лікарів, та інших людей, Артем висвітлює проблеми нашого міста, ставить питання владі, коли все це буде вирішено.

Кожен має зрозуміти, що не важливо, у якій саме соціальній мережі ти будеш мати блог, головне – розвиватися, допомагати та бути корисним. Проєкт, котрий був презентований, є соціальним, який стосується кожного. На заході ми обговорювали, який проєкт ми можемо створити разом, що для цього потрібно та який результат хочемо отримати. Варто пам’ятати, що кожен учасник команди важливий, не намагайтеся бути керівником, головне – гарно та чітко виконуйте свою роботу. Перед тим як створювати блог, розподіліть обов’язки, хто буде писати тексти, хто розміщувати, а хто піарити. Роботи – багато, але з командою, точно усе вийде!