Запрошуємо вас на блог-кафе «5 порад для блогерства» в рамках реалізації проекту “Голос жінки має силу” у Сумській області, на якому кожен зможе спробувати себе у якості блогера, виділити для себе важливі теми та спробувати написати свої блоги, використовуючи 5 порад, які будуть озвучені на заході. Блог-кафе відбудеться 21 липня об 11:00 на базі Сумського державного університету. Впевнені, що сьогодні писати блоги може кожен. І робити це так, щоб бути почутим, щоб донести до людей те, що так сильно хочеться. Саме за блогерами, які будуть писати «живі» блоги, – майбутнє, у якому кожен чітко та правдиво висловлює думку.

Тому приєднуйтесь, буде цікаво! Участь безкоштовна.

Для участі необхідно зареєструватися до 10.07.2020 до 20:00 за наступним посиланням: https://www.mustpost.today/anons-blog-kafe-5-porad-dlya-blogerstva-u-misti-sumy/

Деталі за номером телефону 0993355612 – Аліна Коваленко, амбасадорка проекту “Голос жінки має силу” у Сумській області

У Сумській області проект реалізується ГО “Інтелект Сумщини” та Сумським державним уыверситетом у співпраці з ГО “Фундація прав людини” за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.