Період самоізоляції на карантині має певні загрози, які стосуються посилення домашнього насильства. Перехід на дистанційний графік роботи та навчання, тимчасове безробіття позбавили деякі сім’ї можливості покидати приміщення. Насильство завжди пов’язане з нерівними можливостями. Щоб захистити себе треба знати свої права і знати до кого звернутися.

Досить часто ми зустрічаємо в засобах масової інформації різного роду насильство. Чомусь так складається, що члени родини зазнають образ та насилля з боку своїх рідних. Жертвою насильства може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б’є чоловік, дівчинка-підліток, що страждає від сексуальних переслідувань свого вітчима, хлопчик, якого лупцює мати-алкоголічка, старенька бабуся, що її ненавидять власні діти…

Про це ми з Вами поговоримо!

Блог-кафе відбудеться 14 липня 2020 року об 11:00 год

Участь безкоштовна.

Для участі необхідно зареєструватися до 10.07.2020 до 20:00 за наступним посиланням:

Деталі за номером телефону (066)7276181 – Інна Савицька, амбасадорка проекту “Голос жінки має силу” у Сумській області

У Сумській області проект реалізується ГО “Інтелект Сумщини” та Сумським державним уныверситетом у співпраці з ГО “Фундація прав людини” за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.