Сьогодні учасники та учасниці Школи-тренінгу відпрацьовували навички розрізнення стадій соціальних конфліктів, розуміння суб’єктивності інциденту конфліктів з власною участю. Особливу увагу приділили питанню доцільності застосування стратегій поведінки в конфлікті залежно від зовнішніх та внутрішніх умов залучення до конфлікту.

Представники та представниці 10 регіонів України аналізували засоби протидії маніпуляції в конфлікті, зокрема асертивну поведінку. Говорили про засоби перемоги та оволодіння ситуацією в конфлікті.

Учасники тренувалися складати «карти соціальних конфліктів», виявляти складові та детермінанти конфліктних ситуацій та аналізувати засоби їх нейтралізації.

Другу половину тренінгового дня в рамках опанування навичок учасники  будуть використовувати імпровізаційні техніки, зокрема, методи психодрами.