Третій день всеукраїнської школи-тренінгу з імплементації Резолюції 1325 «Мир. Жінки. безпека» проходить під гаслом «Комунікація – це дієвий інструмент захисту своїх прав та фокусування уваги на проблемі». Після того, як вчора ми розібралися кого стосується Резолюція 1325, які проблеми з її імплементацією існують та чому питання гендерної рівності взагалі слід враховувати у ситуаціях військових конфліктів, ми вирішили навчити учасників та учасниць інструментам блогерства для адвокації цих питань у їх громадській діяльності.

Ми разом пригадали 4 стовпи, на яких тримається Резолюції 1325: попередження та профілактика конфліктів, участь жінок у процесах миробудівництва, захист постраждалих, відновлення та реабілітація. Далі учасники та учасниці спочатку самостійно, потім в парах та в групах по 4 та по 8 осіб намагалися підібрати вдалі меседжі, які б ефективно донесли до цільової аудиторії цілі та важливість кожного напрямку діяльності в рамках Резолюції.

Після цікавого екскурсу в основи блогерської діяльності, ми розглянули як відбувається процес комунікації, які існують блог-платформи, в яких соціальних мережах необхідно публікувати пости, щоб їх побачила та почула ваша цільова аудиторія. За методикою «Канва цільової аудиторії» учасники та учасниці тренінгу визначилися з демографічним описом, ресурсами та обмеженнями, спробували розробити емпатійну карту ЦА відповідно до ідеї свого першого посту по тематиці школи.

Чекатимемо сьогодні перші пости наших блогерів на платформі MustPost.Today.