7 жовтня у Сумах відкрилася виставка художніх творів «МироТворчість». Виставку організували рамках реалізації Програми по відновленню миру та діалогу для внутрішньо-переміщених жінок “Голос жінки має силу” ГО “Інтелект Сумщини” та кафедра психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ.

«Проект «Голос жінки має силу» реалізовується в Україні вже третій рік поспіль. Він направлений на послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві. У 2017 році наша робота була направлена на створення майданчику для комунікації між внутрішньо переміщеними особами, владою, громадськими організаціями та ЗМІ. У минулому році ми проводили правозахисні та адвокаційні компанії по всій Україні, які були направленя на вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб», – говорить координатор проекту Анна Євсєєва.

На виставці “МироТворчість” представлені роботи викладачів Сумської художньої школи та їхніх учнів. Тут можна побачити живописні роботи, витинанки, вишиті рушники та вироби з дерева.

Проект “Голос жінки має силу” реалізується у 8 регіонах – Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська, Миколаївська, Одеська, Сумська та Чернігівська області.

Побачити виставку можна в Конгрес-центрі СумДУ.

Джерело: sumy.today