19 вересня відбулося восьме блог-кафе "Психологія блогерства: як створювати цікавий та ефективний контент" в рамках проекту "Голос жінки має силу". Учасниками стали психологи-початківці - студенти спеціальності "Психологія" Сумського державного університету. Сьогодні в світі залишилося дуже мало людей, які б не знали, що таке блогерство, сторінки в соціальних мережах є навіть у немовлят та домашніх улюбленців. Проте, чи завжди, для того, щоб вважатися успішним блогером, необхідно бути на "хайпі" і писати лише для залучення якомога більшої кількості підписників?

Ми на практиці розбиралися, якими ж саме засобами можна привертати увагу до своїх постів.  Як подолати невпевненість на початку блогерського шляху, і головне як попередити "нарцисизм" - для якого соціальні мережі є живильною вакциною.

Учасники цікавилися, як зробити цікавим та відвідуваним саме "психологічний" блог, визначалися з тематикою майбутніх постів та випробували себе вперше в якості блогерів.  Свої "проби пера" розмістили на Платформі підтримки жінок Сумщини.

Блог-кафе відбулося в рамках Програми по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ» за фінансової підтримки «Institut für Auslandsbeziehungen».

#ГолосЖінкиМаєСилу

#WomenVoicesCount