22-23 квітня 2019 року ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини" провів тренінг "Блогерство к засіб миротворчості!" В ному взяли участь Внутрішньо-переміщенні особи, журналісти та майбутні блогери.

В Словаччині президенткою обрали громадську активістку, блогера, 42-річну розлучену маму двох діток.

Бо вона говорила! Вона відстоювала свою думку, свої права. Вона писала про те, що її турбує. і її почули, її підтримали…

Чи змогли б її підтримати, якби вона не наважилась написати вперше? не думаю! Ось і ми на школі в рамках проекту «Голос Жінки має силу» робили перші кроки, відчули на собі всю палітру емоцій, коли твій пост, твої думки підтримали.

У кожного є своя думка, свої аргументи – Висловлюйте їх! можливо комусь потрібні саме ці слова, щоб щось зрозуміти, щоб зробити вибір, щоб відчути, що ти не один(а нас 25%). Пишіть і змінюйте сьогодення!)

#ГолосЖінкиМаєСилу