11 квітня 2019 року представники ГО “Інтелект Сумщини” розпочали навчання арт-терапевтичним методикам в рамках проекту “Голос жінки має силу”. Цього разу сумську делегацію на тренінгу для тренерів представляли студенти Сумського державного університету, майбутні менеджери соціокультурної діяльності – Альона Павленко та Аліна Коваленко, а також координатор проекту у Сумській області Анна Павленко.

Перший день Школи розпочався зі знайомства, адже на навчання завітали громадські активісти, ВПО, діячі культури та журналісти з восьми областей України.

Тренерами виступили представники всеукраїнської громадської організації “Арт-терапевтична асоціація” – Олена Вознесенська та Олександра Клюшанова.

Після визначення правил роботи та очікувань кожного учасника, ми перейшли до творчості – знайомилися з технікою акварель-по мокрому. Кожній групі з 5-6 людей було запропоновано малювати лише одним наявним кольором, що сприяло розумінню спільності з іншими в умовах суспільних протистоянь.

Після обговорення результатів та малюнків, нам показали техніку створення писанок.

З нетерпінням чекаємо наступного тренінгового дня та знайомства з новими можливостями арт-терапії для миротворення!

Автор – Анна Павленко