21 – 24 березня 2019 року пройшли навчання у Школі–тренінгу «Як стати блогером». Навчання проходило у тренінг-центрі «MamaCares» www.mamacares.net.

Секрети блогерства відкривали Богдан Буткевич, Наталя Соколенко і Дмитро Тузов. Досвідчені журналісти показали, як потрібно працювати з інформацією, щоб зробити її максимально ефективною.

Серед блогерів-початківців були не тільки журналісти, спікери змогли вибудувати роботу таким чином, щоб наприкінці школи всі учасники створили свої унікальні блоги. При цьому спілкування було невимушеним і комфортним, як для учасників, так і для тренерів. Так, критика не викликала негативу, а дискусії стали гарним інструментом для вдосконалення власного інформаційного продукту.

Засвоєнню матеріалів сприяли атмосфера тренінг-центру і робота соціального аніматора. Розкласти по поличках отримані знання допомагала щоденна хвилина правди. У цілому школа залишила приємні враження і надихнула на створення власного блогу і бажання бути почутими.

Продовженням проекту "Голос жінки має силу" буде школа відеоблогінгу!

#WomenVoicesCount
#HumanRightsFoundation