20 листопада 2018 року  на базі кафедри психології, політології  та соціокультурних технологій факультету  ІФСК відбудеться традиційна церемонія  вручення  відзнаки «Соціальний Оскар СумДУ», метою якої є підтримка інновацій в соціальній сфері.

До участі у церемонії запрошені переможці  у 4 номінаціях: Громадські організації; Соціально-відповідальний бізнес;  Представники органів влади місцевого самоврядування та ЗМІ. Це представництво організацій та установ, які протягом року впроваджували інновації, що за оцінкою експертів реально сприяли покращенню соціального клімату, підтримці вразливх категорій населення та мотивували до активної громадської діяльності.

Окрім номінантів у заході братимуть участь представники профільних департаментів та управлінь Сумської ОДА, лідери ГО, підприємці-партнери і майбутніх роботодавці, науковці, студенти.

Церемонія відбудеться о 13.00 в корпусі Н, дзеркальна зала.