8 травня відбувся круглий стіл «Плануємо комунікаційну стратегію разом» за участі команди Центру громадських ініціатив “Інтелект Сумщини” у рамках проєкту «Мережа гендерних аналітичних центрів: розвиток потенціалу для розробки передової політики, оцінки впливу, стратегічної адвокації та спеціалізованих політик комунікацій».

Команда Центру реалізовує комунікаційні кампанії (з червня по липень) направлені на підвищення обізнаності широкої аудиторії щодо важливості гендерночутливого підходу у відновленні регіону та відповідності такого підходу євроінтеграційним процесам.

Мета круглого столу - означити, які напрацювання вже є у команди центру, які проєкти реалізовано, що з результатів та висновків було б доцільно показати у рамках комунікаційної кампанії, які меседжі та повідомлення сформулювати й транслювати. 

У заході взяли участь

- Ніна Світайло - заступниця голови Правління громадської організації «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»

- Андріана Костенко - модераторка, членкиня Правління громадської організації «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»

- Юлія Савельєва - гендерна експертка міжнародних проєктів

- Олена Купенко - докторка педагогічних наук, професорка

- Олег Туляков - координатор проєкту «Посилення стійкості та соціальної згуртованості деокупованих українських громад у вимірах консультативно-дорадчих та медійних практик»

- Крістіна Сахно - керівниця проєкту Допомога поруч: знімаємо стереотипи та об’єднуємо зусилля

- Марина Осюхіна - комунікаційна менеджерка проєкту, а також представники партнерських медіа та блогери, які будуть залучені до реалізації комунікативних кампаній. 

Як результат, вдалося сформувати конкретні ідеї для текстових публікацій, інтерв\\\'ю та відео, що будуть підготовлені у рамках проєкту, визначити ключових спікерів.

Матеріали, підготовлені у рамках комунікативної кампанії, можна буде переглянути за хештегами #ПрямуємоРазом #РівністьЦеМожливість #РівністьЦеМожливістьІнтелектСумщини 

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці Європейського Союзу, наданій в рамках проєкту «Мережа гендерних аналітичних центрів: посилення спроможності задля розробки передових політик, оцінки впливу, стратегічної адвокації та сфокусованих комунікацій щодо політик», що реалізовує Український Жіночий Фонд. Відповідальність за зміст інформації несе ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»». Інформація, що представлена, не завжди відображає погляди ЄС і УЖФ.

Фото матеріали можна переглянути за посиланням:
https://www.facebook.com/intellect.sumy/posts/pfbid02SygtpJ2mBdJuK1dPJ8vSAMmt71bFLuRdWKpLd72Z4Vj7mbbAZKQrUBiGbe1goY6Ll