Здійснено чергову видачу вінтеризаційних наборів, яка відбулась у місті Ромни 30 січня на базі Роменського міського центру соціальних служб. 

Допомогу отримали внутрішньо переміщені особи, багатодітні родини, особи з інвалідністю та одинокі матері. Кожен вінтеризаційний набір складається з акумуляторного світлодіодного ліхтаря, термосу для гарячих напоїв та зимового спального мішка-ковдри. 

Під час видачі, ми отримали позитивні відгуки серед отримувачів допомоги, які висловили подяку за турботу та увагу до їхніх потреб в холодну пору року.

Фото матеріали можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/share/ddQc4wZsnCRvFXfr/ 

Захід відбувся в рамках проєкту 64FRT «Provision of winterization assistance to conflict-affected communities in Ukraine (2023-2024)», що реалізується ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» у співпраці з Acted Україна та фінансується Ukraine Humanitarian Fund (UHF)-managed by the Office for Coordination for Humanitarian Affairs (OCHA). 

Метою даного проєкту є забезпечення базових потреб у теплих та комфортних умовах життя незахищених верств населення Краснопільської, Сумської та Роменської територіальних громад Сумської області. Загалом в рамках діяльності, планується надання допомоги 240 домогосподарствам.