В останній день зимових канікул, для педагогів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Світлана Альошкіна організувала і провела тренінг «Модель психологічної стійкості громад». Під час тренінгу учасники мали можливість ознайомитися з основними принципами надання першої психологічної допомоги та опанувати  алгоритм її надання, опрацювати протоколи технік стабілізації, поповнити свої знання та навички з питання стійкості громад під час війни. 

 Педагоги були щиро вдячні за надану можливість взяти участь у тренінзі, за гостинну атмосферу. Окрема подяка була за духмяні лавандові торбинки, які  учасники виготовили власноруч. Своїм ароматом вони довго будуть нагадувати  про теплу зустріч, про стійкість і про важливість ділитися отриманими знаннями з оточуючими. 

 Також, в Охтирській загальноосвітній школі I-III ступенів № 3 соціальний педагог Наталія СКОРИК провела з колективом закладу тренінг. У дружній та приємній атмосфері вчителі отримували нові знання та закріплювали вже наявні навички з надання психологічної допомоги учасникам освітнього процесу та соціально-незахищеним категоріям. 

Дані тренінги відбулися в рамках проєкту «Надання послуг з психосоціальної підтримки в Сумській області», який реалізовує ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» за підтримки Міжнародної організації з міграції.