Гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу вже відкрили у 20 областях України. Нещодавно було відкрито гінекологічні кабінети безбар’єрного доступу у Охтирці та Глухові.

    У Сумській області 6 таких кабінетів:

  • Обласний клінічний перинатальний центр: приймальне відділення м. Суми, вул. Санаторна, 3.
  • Конотопська центральна районна лікарня ім. Михайла Давидова: відділ екстреної медичної допомоги м. Конотоп, вул. Миколи Амосова, 5
  • Шосткинська центральна районна лікарня: пологове відділення м. Шостка, вул. Весняна, 5
  • Роменська центральна районна лікарня: пологове відділення м. Ромни, бульвар Європейський, 24
  • Охтирська центральна районна лікарня: Акушерсько-гінекологічне відділення м. Охтирка вул. Петропавлівська, 15
  • Глухівська міська лікарня: гінекологічне відділення, 5 поверх м. Глухів, вул. Інститутська, 3

   Ці кабінети облаштовані інклюзивним обладнанням - універсальним гінекологічним кріслом з електричним приводом, що опускається і підіймається на належну висоту, що дає змогу надавати послуги кожній жінці. Допомогу в таких кабінетах можна отримати безкоштовно, конфіденційно, у будь-який час та день.

  Гінекологічні кабінети безбар'єрного доступу у 20 областях України обладнали Український Жіночий Фонд та Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» у межах заходів гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу, Франції та Міністерства закордонних справ Республіки Корея.

 Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам публікації/звіту і не обов’язково відображають погляди Українського Жіночого Фонду, Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї», Фонду ООН у галузі народонаселення/ UNFPA, Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу, Франції та Міністерства закордонних справ Республіки Корея. Відповідальність за зміст публікації несе ГО «Інтелект Сумщини»