26 травня 2023 року на базі комунального некомерційного підприємства «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради відбулося урочисте відкриття  гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу.

 

   Цей кабінет облаштований інклюзивним обладнанням - універсальним гінекологічним кріслом з електричним приводом, що опускається і підіймається на належну висоту, з урахуванням потреб жінок. Від сьогодні у такому кабінеті, жінки, мешканки громади та внутрішньо переміщені особи, зможуть отримати кваліфіковану, конфіденційну та безкоштовну допомогу від фахівців, цілодобово і без вихідних. 

   Обладнання надане Міжнародним Благодійним Фондом «Український Жіночий Фонд» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення / UNFPA та Міністерства закордонних справ Данії.

   На урочистому заході були присутні міський голова Олег Стогій, головний лікар КНП «Роменська ЦРЛ» РМР Валентина Гунькова, регіональний координатор проєкту Світлана Півень, членкиня ГО «Інтелект Сумщини» Андріана Костенко та медичний персонал.