Спорт долає бар’єри, що стають на заваді комунікації між людьми.

Координатор проекту «Мир у цифровий час», доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету Олег Туляков   вже п’ятий рік поспіль веде роботу щодо організації діяльності групи спортсменів, які регулярно тренуються та беруть участь у змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів з пауерліфтингу.  Тренування відбуваються під керівництвом  майстра спорту міжнародного класу Леоніда Сорокіна у тренажерному залі Сумського державного університету. Серед учасників спільноти – особи з інвалідністю, які власним прикладом довели свою спроможність здобути спортивної слави та життєвого успіху.

Чергові змагання обласного рівня з пауерліфтингу, що  відбулися днями у Сумському молодіжному центрі «Романтика», виявилися вдалими для підопічних Леоніда Сорокіна - більшість спортсменів здобули чемпіонство у своїх вікових та вагових категоріях.

До спортивної університетської спільноти залучаються нові учасники, які вбачають у вимірах здорового способу життя нові комунікаційні можливості.