На черговому засіданні громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації утворена комісія з питань освіти і науки, яка, зокрема, буде залучати до процесів розвитку громад студентів та активну молодь. Також у планах комісії – участь у процесах розробки проектів сталого соціально- економічного розвитку територій.

Очолив комісію Андрій Лебідь, професор кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету. До комісії також увійшли експерт-консультант ГО «Громадське коло»  Наталія Горобець та від ГО  «Асоціація регіональних ініціатив Слобожанщини» Олена Лук’яніхіна.

Свій перший захід у форматі засідання громадської ради комісія планує провести 4 листопада 2021 року. Тематика: проблеми організації якісного дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень.