Чергова зустріч голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького з громадською радою була визначальною у частині виокремлення ефективних механізмів співпраці громадськості та органів державної виконавчої влади. Зокрема, йшлося про утворення комісій та експертних груп за напрямами, оптимізацію комунікаційних форматів, залучення громадськості до участі у заходах та роботі у колегії та комісіях.

Голова громадської ради, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету, координатор проекту ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» «Мир у цифровий час» Олег Туляков намагається впровадити систему комунікації молодих лідерів навколо актуальних проектів сталого розвитку громад Сумщини. Зокрема, подібна комунікація спрямовується на виконання задач підвищення позитивної динаміки розвитку місцевого аграрного сектору (Путивльська ОТГ), утворення молодіжних центрів (Лебединська ОТГ), впровадження цифрових інструментів у комунікації молоді та місцевої громади (Охтирська ОТГ), розвиток критичного мислення у форматах обговорення актуальних питань місцевого значення (Сумська ОТГ).

Програма амбассадорки проекту «Мир у цифровий час», студентки Сумського державного університету Карини Глущенко безпосередньо спрямована на залучення молодих лідерів громад до роботи громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.