На блог-кафе, яке було присвячено проекту заснуванню гуртка за напрямом “Критичне (ефективне) мислення”, були присутні студентство та громадськість, які зацікавлені брати участь в роботі інтелектуальних спільнот громадського спрямування. Спільно осмислюючи власне майбутнє, молодь відчує себе єдиною соціальною групою, всередині якої панує злагода.

На блог-кафе до уваги присутніх було запропоновано інтерактивну розмову за темою “Стратегії роботи зі страхами на основі впровадження логічних форм мислення”. Впродовж розмови встановлено залежність рівня ефекту від мислення з фізіологічними, психологічними та світоглядними факторами.

Учасникам заходу запросили відвідувати зустрічі з проблематики мислення на постійній основі, внаслідок чого очікується утворення відкритого студентського гуртка з курсу “Критичне (ефективне мислення).