Презентація відбулася у Сумському державному університеті у форматі «круглого столу». Обговорення тривало за участі молодих лідерів, студентів, засобів масової інформації, представників громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, а також керівників громадських організацій, які залучають до своєї діяльності молодь.

Учасниками проекту «Мир у цифровий час» вказувалося, що реалізація  заходів у Сумській області спрямовується на посилення професіоналізму лідерів громадських організацій у царині миротворчості, на розвиток діалогу шляхом посилення блогерства і громадського лідерства задля сприяння примиренню шляхом об’єднання зусиль лідерів громад з різних областей України в єдину платформу.

Учасники «круглого столу» висловили готовність долучатися до проекту шляхом консультацій, надання організаційного сприяння, участю у проектних заходах.