Час жіночого лідерства настав! І щоб ви в цьому ні на мить не засумнівалися, запрошуємо на восьмигодинний онлайн-марафон до Дня боротьби за права жінок і міжнародний мир. Перед нами стоять амбітні цілі: знайти відповіді на запитання, які переваги має жіноче лідерство під час кризи й чому воно так необхідне не лише Україні, а й усьому світові?

Що? Онлайн-марафон “Час жіночого лідерства”

Де? На Facebook-сторінці Громадської експертної ради з гендерних питань при МФО “Рівні можливості” у Верховній Раді України (http://bit.ly/3q6hfjb) і YouTube “Жінки - це 50% успіху України” (http://bit.ly/3c4465a)

Коли? 5 березня, 10:00 – 18:00

На вас чекає ґрунтовна дискусія про:

виклики, що постали перед лідерками з усіх регіонів України

перспективи консолідації зусиль політикинь, громадянського суспільства та влади в боротьбі з ґендерною дискримінацією та сексизмом

пошук необхідних інструментів для захисту й реалізації політичних прав жінок

розвиток і підтримку жіночого лідерського потенціалу

Серед учасниць марафону:

Олена Кондратюк, заступниця голови ВР України

Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

Еміне Джапарова, перша заступниця міністра закордонних справ України

Інна Совсун, народна депутатка України

Марина Бардіна, народна депутатка України

Світлана Панаіотіді, заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Лариса Денисенко, правозахисниця, журналістка, членкиня Українського ПЕН

Олена Єна, директорка програми «Жінки-лідерки» Національного демократичного інституту

Маріанна Онуфрик, кандидатка економічних наук, ГО “Соціальна синергія”

Модераторки марафону:

Марина Клим, теле- й радіоведуча, журналістка УР

Ірина Виртосу, журналістка, правозахисниця

Галина Падалко, телеведуча

Ірина Славінська, журналістка, ведуча

Лариса Кобелянська, координаторка Громадської експертної ради з гендерних питань міжфракційного об’єднання “Рівні можливості”

Ірина Тишко, координаторка проєкту “Вибори без сексизму”, голова громадського альянсу “Політична дія жінок”

До участі запрошені експертки, народні депутатки, депутатки місцевих рад і міністерки. Марафон об’єднає лідерок із усіх областей України, до дискусії приєднаються жіночі громадські організації з Криму та Донбасу, що працюють на мирній території.

Марафон триватиме безперервно з 10:00 до 18:00.

Організатори Громадська експертна рада з гендерних питань при МФО “Рівні можливості” у Верховній Раді України спільно з Інститутом розвитку регіональної преси, а також за інформаційної підтримки платформи “Жінки - це 50% успіху України” й “Поваги. Кампанії проти сексизму в медіа і політиці”.

Захід організовано в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), за фінансової підтримки Швеції та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії.